• Podnośniki i chwytaki próżniowe. Roboty i manipulatory do montażu szkła i okien

Odpowiednio skonstruowane urządzenia zapobiegają uszkodzeniu szkła podczas transportu lub montażu ciężkich tafli i paneli szklanych. Wykorzystując w swojej pracy nasze Podnośniki i Chwytaki próżniowe można zwiększyć wydajność, bezpieczeństwo oraz w znacznym stopniu obniżyć koszty pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Quattrolifts

Podnośniki próżniowe, Roboty i manipulatory do szkła

Oferujemy Państwu do sprzedaży i na wynajem urządzenia firmy Quattrolifts służące do produkcji, montażu oraz transportu szkła i okien. Podnośniki i Chwytaki próżniowe umożliwiają bezpieczny i wygodny transport oraz montaż tafli szklanych w halach produkcyjnych, magazynach, w trudnym terenie a także na miejscu budowy.

Urządzenia firmy Quattrolifts ograniczają do minimum ryzyko zagrożeń związanych z bezpieczeństwem pracy operatora oraz innych osób podczas transportu szkła i pracy ze szkłem.


Czytaj więcej

Zalety naszych urządzeń

Urządzenia do bezpiecznego transportu i montażu szkła.

Oszczędzaj czas

Nasze maszyny umożliwiają pracownikom i operatorom tych maszyn wykonywanie zadań z większą precyzją na budowie lub w procesach produkcyjnych oszczędzając tym samym czas pracy.

Oszczędzaj pieniądze

Firmy które korzystają z naszych podnośników próżniowych, robotów i manipulatorów mogą zyskać wiele korzyści w wymiarze ekonomicznym poprzez przeniesienie pracowników do wykonania innych zadań.

Zapobiegaj urazom

Wykorzystanie naszych urządzeń do transportu, produkcji i montażu szkła/okien zmniejsza ryzyko wypadków i uszkodzenia ciała oraz podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy.