• Podnośniki Próżniowe. Chwytaki Próżniowe. Przyssawki Próżniowe. Wózki

Odpowiednio skonstruowane urządzenia zapobiegają uszkodzeniu szkła podczas Transportu lub Montażu ciężkich szyb i paneli szklanych. Wykorzystując w swojej pracy nasze Podnośniki i Chwytaki Próżniowe można zwiększyć wydajność, bezpieczeństwo oraz w znacznym stopniu obniżyć koszty pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Quattrolifts

Podnośniki Próżniowe, Chwytaki Próżniowe, Roboty i Manipulatory Próżniowe do Szyb oraz Okien

Oferujemy Państwu do sprzedaży i na wynajem urządzenia firmy Quattrolifts służące do Produkcji, Montażu oraz Transportu Szkła i Okien. Podnośniki i Chwytaki Próżniowe umożliwiają bezpieczny i wygodny transport oraz Montaż Szkła  w halach produkcyjnych, magazynach, w trudnym terenie a także na miejscu budowy.

Urządzenia firmy Quattrolifts ograniczają do minimum ryzyko zagrożeń związanych z bezpieczeństwem pracy operatora oraz innych osób podczas Transportu Szyb i pracy ze Szkłem.


Czytaj więcej

Zalety naszych urządzeń

Urządzenia do bezpiecznego transportu i montażu szkła oraz okien.

Oszczędzaj czas

Nasze Chwytaki, Przyssawki i Podnośniki Próżniowe umożliwiają pracownikom i operatorom tych maszyn wykonywanie zadań z większą precyzją na budowie lub w procesach produkcyjnych oszczędzając tym samym czas pracy.

Oszczędzaj pieniądze

Firmy które korzystają z naszych Podnośników Próżniowych, Przyssawek Próżniowych, Wózków, Chwytaków i Manipulatorów Próżniowych mogą uzyskać wiele korzyści w wymiarze finansowym.

Zapobiegaj urazom

Wykorzystanie naszych Urządzeń do Transportu, Produkcji i Montażu Szkła, Okien oraz innych paneli gładkich zmniejsza ryzyko wypadków i uszkodzenia ciała oraz podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy.