• Podnośniki Próżniowe. Chwytaki Próżniowe. Przyssawki Próżniowe. Wózki
Quattrolifts

O firmie

Glass Land Sp. z o.o.

O firmie

Szanowni Państwo!

Nasza firma istnieje od 1987 roku, kiedy to zaczynaliśmy jako typowy zakład szklarski. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy ze szkłem, konstrukcjami całoszklanymi oraz stolarką budowlaną. Wciąż się rozwijamy a wraz z rozwojem zmienia się nasza oferta.

Obecnie zakres naszej działalności obejmuje:

  • import i dystrybucję Podnośników Próżniowych, Chwytaków Próżniowych, Przyssawek, Manipulatorów Próżniowych oraz Wózków do Transportu i Montażu Szkła i Okien
  • wynajem Podnośników Próżniowych, Chwytaków Próżniowych i Manipulatorów do Szyb/Szkła/Okien
  • bezramową, całoszklaną zabudowę tarasów
  • wykonanie i montaż konstrukcji całoszklanych

Priorytetem działalności Glass Land Sp. z o.o. jest  spełnienie oczekiwań i wymogów naszych Klientów w zakresie doboru odpowiednich Podnośników, Chwytaków, Przyssawek i urządzeń do produkcji, montażu oraz transportu szkła i okien.

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań majacych na celu poprawę bezpieczeństwa pracy oraz pokonanie ograniczeń związanych z produkcją i montażem szkła/okien.

Staramy się ciągle doskonalić i podnosić jakość naszych usług by realizować jak najlepsze projekty w zakresie trwałości, bezpieczeństwa oraz estetyki wykonania.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty i spełniają obowiązujące normy.

Przedstawiając naszą firmę i naszą ofertę mamy nadzieję, że zachęcimy Państwa do nawiązania z nami współpracy. www.glassland.pl

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Tel: +48 32 254 93 11 office@quattrolifts.pl
 ​